اطلاعیه مهم و فوری - برگزاری کنفرانس بصورت غیرحضوری، ارسال گواهینامه ها
1400/06/02

قابل توجه پژوهشگران گرامی :::

 

در شرایط اپیدمی کرونا ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش های بی شائبه پزشکان و همراهان سلامت کشور، در راستای ارج نهادن به تلاش های پزشکان و همراهان سلامت از تمامی آحاد جامعه نیز می خواهیم تا در حمایت از تلاش های فداکارانه خانواده سلامت، به رعایت اصول بهداشتی پایبند بوده و حامی سلامت خود و عزیزانشان باشند. اما بهترین قدردانی اضافه نکردن بار بیشتر بر کادر درمان و پزشکان است. هرچند پایان بیماری کرونا مشخص نیست، اما خودمان میتوانیم مسیر عبور از این همه گیری را کوتاه‌تر کنیم و با رعایت بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی به کادر درمان کمک کنیم.

 

 

با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور و محدودیت های کرونایی کشور گرجستان (میزبـان کنفرانس)، بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری کنفرانس در جهت مهار و کنترل ویروس کرونا و ضرورت توجه ويژه به سلامت اساتید، دانشجويان و پژوهشگران، به اطلاع پژوهشگران عزیز می رساند کنفرانس بصورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

 

با تصمیم شورای اجرایی کنفرانس و در جهت مهار و کنترل و عدم انتشار ویروس کرونا گواهینامه ها پست نخواهد شد و بعد از برگزاری کنفرانس تمامی گواهینامه ها همراه با فایل مقاله با سربرگ کنفرانس به ادرس ایمیل ثبت شده در پنل کاربری کاربران ایمیل خواهد شد.
جهت استعلام و صحت گواهینامه ها سایتی در نظر گرفته خواهد شد تا پژوهشگران بتوانند جهت تایید گواهینامه بصورت آنلاین استعلام بگیرند. (طی اطلاعیه های بعدی سایت موردنظر اعلام می شود.)

 

با تشکر از همه عزیزان که ما را در برگزاری هر چه بیشتر و پر بارتر این کنفرانس یاری می نمایید.