اخبار سایت

پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرش نهایی گردیده است و ثبت نام خود را نهایی نموده اند جهت چاپ در مجلات طبق مراحل زیر عمل نمایند:

1400/06/28 بیشتر بدانید ...


ضمن تشکر از پژوهشگران گرامی، با توجه به شرایط بوجود آمده در پی ویروس کرونا و تصمیم به برگزاری کنفرانس به صورت غیرحضوری به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند. ........

1400/06/04 بیشتر بدانید ...


قابل توجه پژوهشگران گرامی ::: با تصمیم شورای سیاستگذاری و اجرایی کنفرانس و در جهت مهار و کنترل و عدم انتشار ویروس کرونا، کنفرانس غیرحضوری و گواهینامه ها ایمیل خواهد شد.

1400/06/02 بیشتر بدانید ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران میرساند، از آنجایی که به چاپ تنها چکیده مقالات امتیازی تعلق نمی گیرد، دبیرخانه کنفرانس کلیه مقالات پذیرفته شده و تایید شده توسط کمیته علمی را پس از اخذ مجوز شابک و فیپا و اعلام وصول کتابخانه اسناد ملی و همچنین تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نمایید.

1400/05/31 بیشتر بدانید ...


احتراما، با عنایت به درخواست هاي مکرر پژوهشگران، اساتید و دانشجویان محترم مبني بر ارائه فرصت بيشتر جهت ارسال مقالات خود به استحضار میرساند بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری کنفرانس، زمان برگزاری این کنفرانس به تاریخ ... 

1400/05/02 بیشتر بدانید ...


پژوهشگران گرامی با توجه به اینکه گواهی ها از اطلاعات وارد شده در پنل کاربری صادر می شوند نسبت به اصلاح اطلاعات پنل کاربری اقدام شود. آخرین مهلت اقدام برای ویرایش اطلاعات 10 مردادماه 1400 مراحل اقدام برای ویرایش اطلاعات پنل کاربری :::

1400/04/12 بیشتر بدانید ...


امکان صدور گواهینامه پذیرش زودهنگام مقاله به داوطلبان آزمون دکتری جهت مصاحبه فراهم شد.

1400/02/01 بیشتر بدانید ...


طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا: بانک مقالات علمی کشور) تمامی مقالات تایید شده این کنفرانس با کد قابل استعلام و پیگیری COI در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و پژوهشگران عزیز می­توانند با اطمینان کامل، مقالات خود را در این کنفرانس ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله در کنفرانس استفاده نمایند.

1398/11/06 بیشتر بدانید ...


باهماهنگی های انجام شده، امکان انتشار مقالات پذیرفته شده کنفرانس به درخواست پژوهشگران محترم در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی SID، یکی از بزرگترین و معتبر ترین پایگاه های علمی کشور فراهم شده است.

1398/11/06 بیشتر بدانید ...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش همایش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...

1398/10/10 بیشتر بدانید ...


از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در زیر را با دقت مطالعه نمایند.

1398/10/02 بیشتر بدانید ...پورتال چهارمین کنفرانس بین المللی " علوم کشاورزی، گیاهان دارویی و طب سنتی " راه اندازی گردید.

پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیتهای جاری کنفرانس نیز باشند.

1398/10/01 بیشتر بدانید ...